PRVNÍ PODŘÍPSKÁ STAVEBNÍ a.s.

Špindlerova 773, Roudnice nad Labem, IČO: 28508751 DIČ: CZ28508751, web: www.p-p-s.cz


Stavební práce -  První podřípská stavební a.s.
Úvod -> Stavební práce

Stavební práce – malé i opravdu velké zakázky

Ve stavebnictví se pohybujeme řadu let a během těchto let stále rostou naše kapacity. Na základě realizovaných staveb a spokojených zákazníků. V současnosti je První podřípská stavební, a.s. velká firma, která nezapomíná na malé zákazníky. Jsou pro nás stejně důležití jako velké zakázky, protože právě díky malým zakázkám jsme se dostali tam, kde teď jsme. Stále se držíme našich základních zásad – férové jednání, upřímnost a důraz na efektivitu a kvalitu.

Ve zkratce popsaná nabídka našich služeb je rozdělena na stavební práce, zemní práce a související činnosti. Jde spíše o formu, protože ve stavebnictví jsme schopni zajistit snad cokoliv.

Stavební práce – Severní Čechy

Stavíme rodinné domy na klíč, ale klidně také pouhé základové desky. Stavíme celé průmyslové objekty, zemědělské stavby, dopravní stavby, ale také např. kanalizace. Většinou realizujeme několik zakázek najednou, ale máme velké kapacity a dobrou organizaci, proto bude vaše stavba vždy na prvním místě. Kontaktujte nás! 

Zemní práce – Severní Čechy

Máme široký a různorodý vozový park, který zajistí jakékoliv zemní práce. Terénní úpravy, výkopové práce, demolice, přípravné práce pro stavby, odvoz materiálů, kompletní zajištění dopravy, dodávka materiálů apod. 

Související činnosti

Mezi související činnosti patří tesařské práce, které zahrnují stavbu nových krovů, rekonstrukci stávajících krovů či opravy střech. Dále se zaměřujeme na betonové směsi. Zajišťujeme jejich rozvoz, ukládání a zpracování. V praxi realizujeme i další související služby, kontaktujte nás a my vám rádi a ochotně vyjdeme vstříc.

Novinky

Rodinné domy. 
Průmyslové objekty. 
Dopravní stavby. 
Zemědělské stavby.
Kanalizace. 
Betonové směsi.
Tesařské práce. 
Zemní a meliorační práce. 

Kontakt

PRVNÍ PODŘÍPSKÁ STAVEBNÍ a.s.

Špindlerova 773
413 01 Roudnice n.L.

IČ: 28508751 DIČ: CZ28508751

telefon :416831727, 416830562-4, 416830010

mobilní telefon: 602471878, 602471877

e-mail:  husak@p-p-s.cz, bohac@p-p-s.cz 

První Podřipská stavební a.s. - idatabaze.czStavební firmy, práce - idatabaze.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies